Conte zbulon transferimin e parë të Interit

Olivier Giroud, është gati të bëhet nënshkrimi i parë i Interit në këtë afattransferimi.

Marotta është duke punuar shumë në marrëveshje, gjithashtu sepse Conte dëshiron ta ketë lojtar menjëherë.

Në përfundim të përplasjes me Atalantën, e cila përfundoi 1-1, menaxheri bëri të qartë se duhen nënshkrime, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i Chelsea mbetet zgjedhja e parë në kërkimin e një zv-Lukaku.
Pra, çfarë mungon për të mbyllur marrëveshjen? Kontrata e Giroud me Chelsea skadon gjatë verës, dhe për këtë arsye, klubet nuk kanë gjetur ende një marrëveshje për tarifën e kompensimit. Lojtari, ndërkohë, tashmë ka arritur një marrëveshje me Interin (dy vjet e gjysmë)./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey