“Corazon” nga Butrinti dhe Don Xhoni kap 3 milionshin në Youtube për një ditë

Por siç duket me bashkëpunimin e tyre të parë ata kanë filluar të godasin me të lansuar këngën, shkruan lajmi.net.

“Corazon” u publikua dje në të gjitha plaftormat digjitale, vetëm në kanalin zyrtar të yotube ajo ka arritur ti kap 3 milionë shikime.

Vlen të theksojmë se videoklipi i këngës u realizua në Dubai duke e bërë akoma më të veçantë.

Se si do shkojë rrjedha e klikimeve po shihet që nga tani, i duhet vetëm edhe pak ditë që të thyejë rekordin e çdo kënge të këtij viti.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey