Costa befason me postimine fundit

Milan po ia merr yllin e madh Interit

Juventus mori një fitore 4-0 kundër Cagliari pasi Cristiano Ronaldo shënoi një hat-trick për bardhezinjtë në këtë lojë.

Ata tani do të luajnë kundër Romës nesër në mbrëmje në një lojë të madhe në Serie A, përcjell ORAinfo.

Milan po ia merr yllin e madh Interit

Ndërkohë, Douglas Costa iu përgjigj disa pyetjeve në Instagram, ja çfarë duhet të thoshte: ‘Kush është’ vëllai juaj ‘në botën e futbollit? Paulo Dybala! ‘ u plrgjigj ai.

Milan po ia merr yllin e madh Interit

Douglas Costa dhe Paulo Dybala janë shumë afër njëri-tjetrit pasi braziliani konfirmoi lidhjen e tyre të shkëlqyeshme./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey