Rasti i rrallë/ Një paciente në Kinë rezultoi me koronavirus pas tetë testeve negative

Një punonjëse hoteli në Kinë u diagnostikua me koronavirus pasi rezultoi negative tetë herë nga analizat

Llwytho ...

E qeth zero bashkëshorten që të mos dilte nga shtëpia, kryefamiljari përfundon në burg (LLUNIAU)

Një 39 vjecar në Tiranë ka përfunduar nën akuzë në Gjykatën e Tiranës, pasi i ka

Llwytho ...

Kryekëshilltari për politikën e Jashtme në CDU-CSU: Të shqetësuar për median, pushtetet të ndara

Kryekëshilltari për Politikën e Jashtme në CDU-CSU, Hans-Joachim Falenski, pjesë e Bundestagut gjerman mendon se në

Llwytho ...

Ekskluzive/ Mpleksja e ish zyrtarit të LSI, Vojo Bregu me trafikantin e 137 kg kokainë

Burime ekskluzive për Gazetën SHQIP, kanë zbuluar fije të reja që lidhin zyrtarë të lartë me

Llwytho ...

Në gjendje të rëndë në QSUT, pacienti nga Berati ndërron jetë në Tiranë

Një rast i rëndë me insufiçensë respiratore u regjistrua në Berat. Rasti që vinte nga qyteti

Llwytho ...

VIDEO/ Bie para autobusit me kokë nën rrota, gruas i merren mendtë

Kjo grua po që mund të quhet me fat. Bie para autobusit me kokë nën rrota

Llwytho ...

Gerrard plot lëvdada për Kamberin: Është i jashtëzakonshëm

Trajneri i Glasgow Rangers Steven Gerrard i thur elozhe lojtarit kuqezi Florian Kamberi për paraqitjen e

Llwytho ...

Nora si ‘loҫkë’ e vërtetë, do ta ‘ҫmend’ Robertin me pamjen e fundit

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik. Para

Llwytho ...

‘Sasa’ si zonjë e vërtetë sonte, të tillë nuk e keni parë asnjëherë

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të

Llwytho ...

Reshitaj: Të ketë transparencë rreth gjendjes për coronavirus, të mos bëhet panik e panevojshme

Qytetarët po shprehen të shqetësuar për rrezikun e infektimit me koronavirus. Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi

Llwytho ...

Kjo është deputetja më e re në historinë e Kuvendit të Kosovës

Njihuni me deputeten më të re në historinë Kuvendit të Kosovës. Fjolla Ujkani është deputetja më

Llwytho ...

Tre pacientët e shtrirë në QKUK s’kanë koronavirus

Në Kosovë nuk ka koronavirus. Kanë dalë rezultatet e tre pacientëve të shtrirë në QKUK që

Llwytho ...

Paniku për koronavirusin, barnatoret e Prishtinës mbesin pa maska

Koronavirusi po shkakton panik edhe në Kosovë. Dyshimet e para se disa persona në Kosovë janë

Llwytho ...

11-vjeçarja vdiq pasi ra në bunar, flasin familjarët e saj

Një vajzë 11 vjeҫare ka humbur jetën, pasi ka rënë në bunar. Familjarët dhe fqinjët e

Llwytho ...

Ministri i Punëve të Brendshme viziton policinë, tregon se a do të ketë shkarkime të tjera

Agim Veliu ka vizituar policinë si dhe ka folur për shkarkimet. Ministri i Punëve të Brendshme

Llwytho ...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey