Dafina ndërron stilin me flokët kaçurrela

Benitez gati ta zëvendësojë Gattuson në Napoli

Dafina merr vëmendjen e ndjekësve me flokët kaçurrela.

Dafina ka ka publikuar pamje me flokë kaçurrela.

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është një prej emrave të estradës e cila shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj, shkruan lajmi net.

Edhe së fundmi ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj dhe kësaj radhe me flokët kaçurrela.

Këngëtarja ka publikuar një Instastory ku ka treguar ‘look-un’ e ri, i cili kapi vëmendjen e fansave të saj mjaft shumë.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me DJ Geek, ku çifti edhe postuan imazhe të ëmbla me njëri tjetrin.

Benitez gati ta zëvendësojë Gattuson në Napoli

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey