Dafina vazhdon me eksperimentime, ndryshon sërish stilin e flokëve

Dafina përsëri ndryshon stilin e flokëve.

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë person i komentuar për jetën që bën.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, duke u dalluar me zërin që ka dhe punën që bën, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, në një imazh që shihet me flokë më ndryshe e dëshmon edhe njëherë që ajo nuk e ka problem të bëj ndryshime.

Por, në çfarëdo stili që paraqitet këngëtarja duket bukur dhe i ka hije.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey