Dafina Zeqiri ironizon me Rinën, “Kush është mami”?

Dafina Zeqiri njihet për hitet e shumta dhe me stilin e saje të veçante, ajo se fundmi ka realiuar një numër të madhe projektesh të cilat po i pëlqehen mjaftë shumë.

Ditë më pare Dafina ishte e ftuar se bashku me reperin Lumi B në një emision verorë në njërin nga Tv-t e vendit.

Dafina dhe Lumi ndër të tjera morën pjesë në lojën e vizatimit, ku duhej të qëllonin se çfarë këngë është shkruar në letër, me anë të vizatimit.

Në momentin kur Dafinës i bije të ilustroj këngën e “NRG Band – Rina” ajo vizatoj një grua me bark të fryre duke pyetur kush është “Nona “?

Dhe një tjetër vajzë shumë të vogël duke thënë unë jam “Mami “.

Pasi pyetet Dafina se çfarë donte të thoshte me këtë vizatim, ajo u përgjigj ” unë jam artist, e gjuaj shumë larg”

Vërehet qartë se Dafina përmes vizatimit ironizon me thënien e Rinës “unë jam mami”.

The post Dafina Zeqiri ironizon me Rinën, “Kush është mami”? appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147081
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit