Dafina Zeqiri jep detaje rreth projektit të ri muzikor

Dafina cilësohet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan imazhe nga më të ndryshmet në rrjete sociale, duke qëndruar në kontakt të vazhdueshëm me fansa.

Së fundmi Dafina, ka publikuar disa Instastory ku ka bërë të ditur se sot publikon këngën e re.

Ajo pyeti fansat nëse ata janë të gatshëm për diçka shumë të veçantë dhe interesante, kënga e re titullohet “Ti dho krejt”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey