“Dale” grumbullon 10 milionë klikime

Artistët e estradës lansuan projektin e tyre muzikor si befasi për publikun.

Ledri, Butrinti dhe Kida lansuan me videoklip këngën “Dale”.

Dhe, projekti i tyre muzikor është pëlqyer nga audienca derisa për pak kohë nga lansimi ka arritur 10 milionë shikime.

Butrint Imeri, ndau një postim në storien e tij në Instagram derisa tregoi se klipi i tyre tashmë ka këtë shifër klikimesh.

Kujtojmë se, bashkëpunimi “Dale” u publikua një javë më parë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey