“Dale” nga Ledri, Butrinti e Kida arrin 100 milionë klikime në Youtube

Bashkëpunimi i artistëve Ledri Vula, Kida e Butrint Imeri “Dale” ka prekur shifrën e 100 milionë klikimeve në Youtube.

Ky pa dyshim shënon një sukses për të tre, ndërsa kujtojmë që “Dale”, ka qenë dhe mbetet hit i padiskutueshëm veror.

Lajmi u bë i ditur nga vet artistët, Ledri e Butrinti, ku ky i fundit premtoi se së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Edhe Ledri do të publikojë së shpejti një tjetët këngë, në bashkëpunim me Kidën.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey