Dalin pamjet e aksidentit në “Rrugën e Kombit” [VIDEO]

Kanë dalë disa pamje të aksidentit të rëndë të ndodhur këtë pasdite në Rrugën e Kombit, ku dy makina janë përplasur mes tyre duke lënë të plagosur rëndë 3 persona.

News24 ka publikuar disa pamje të momentit kur disa qytetarë tentojnë të nxjerrin nga makina e bërë copash personat e lënduar. Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur rëndë dy shoferët e automjeteve si dhe një pasagjer.

Informacion paraprak i policisë:

Në aksin rrugor Milot-Rrëshen, në Fushë-Milot, mjeti me drejtues shtetasin E.H.,23 vjeç, banues në Tropoje është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.M., 49 vjeç, banues në Tiranë.

Si pasojë e përplasjes kanë marrë dëmtime dhe janë transportuar në spitalin e Traumës Tiranë, drejtuesit e mjeteve si dhe shtetasi F.S., 46 vjeç, banues në Tiranë, i cili ndodhej si pasagjer në mjetin me drejtues A.M.

Grupi hetimor vazhdon veprimet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

https://insajderi.com/wp-content/uploads/2019/07/VXWb.mp4

The post Dalin pamjet e aksidentit në “Rrugën e Kombit” [VIDEO] appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:16 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147014
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit