Dalin pamjet e para, kështu duket si nuse Blerona Zeqiri

Moderatorja, Blerona Zeqiri është aktive në rrjete sociale.

Ajo shumë shpesh provokon fansat me gjëra për të tërhequr vëmendje, e një gjë të tillë e ka bërë edhe dje në një postim në Instagram.

Zeqiri ka postuar me një unazë dhe një pamje me vello nusërie duke lë dyshime se ajo po martohet.

Pas kësaj filluan edhe aludimet e para, mirëpo siç duket tashmë është konfirmuar, pasi është salloni i bukurisë ai që e nxjerrë zbuluar atë me një postim.

Blerona veten ia ka besuar Njomzës, vajzës së këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, e cila posedon një sallon të sajin.

Në postim e publikuar nga salloni shkruhet: Nuse e bukur.

Por, një të vërtetë nga kjo gjë jemi duke e pritur nga Blerona pasi ende nuk dihet.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey