Dalin pamjet/ ‘Zbulohet piloti që vrau gjeneralin e Iranit, reagon Shqipëria’ (FOTO)

Situata mes SHBA-së dhe Iranit duket se është qetësuar, pas sulmeve të ndërsjellta.

Gjatë retorikës agresive të kësaj jave mes dy vëndeve, lideri Suprem i Iranit përmendi edhe Shqipërinë, duke e cilësuar një vend djallëzor.

Shqiptarët nuk është se e morën me shumë frikë dhe në rrjet, ka pasur vetëm humor me një sulm të mundshëm iranian dhe me përgjigjien shqiptare.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey