‘Dashuri pa kushte’, kujt po i thotë kështu Arbenita?

Ajo mori vëmendje me lidhjen e saj me reperin Fero, shkruan lajmi.net.

E më pas me kurorëzimin e dashurisë së tyre dhe në fund fare me lindjen e vajzës së tyre të parë.

Tash kur ka ardhur fundi i vitit e imazhe për festa janë të pashmangshme, edhe familja e Feros ka postuar portetrin e tyre familjar.

Por jo vetëm Arbenita ka postuar imazhe me Ninën ku ka shkruar: Dashuri pa kushte.

Çifti si duket janë të bekuar me ardhjen e fëmijës së tyre të parë dhe tashmë jeta e tyre si prindër ka ndryshuar.

Arbenita është njëra ndër modelet shqiptare më seksi./Lajmi.net/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey