Was passiert mit Milot Rashica?, Hier ist die Partitur für Eintracht Frankfurt.

Die Daten für die Spiele Juventus-Mailand und Inter-Napoli stehen fest

Ekipi i Milot Rashicës assesi të këndellet.

Eintracht Frankfurti e ka mposhtur si mysafir Ëerder Bremenein me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 29-të në Bundesliga.

Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse rastet për të shënuar për të dyja skuadrat nuk munguan.

Stefan Ilsanker me dy gola dhe Andre Silva me një, realizuan për fitoren e Eintracht Frankfurt.

Milot Rashica në këtë ndeshje u inkuadrua në minutën e 61’, dhe për paraqitjen në 30 minutat e fundit, është vlerësuar me notën 6.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme:

Die Daten für die Spiele Juventus-Mailand und Inter-Napoli stehen fest

Die Daten für die Spiele Juventus-Mailand und Inter-Napoli stehen fest

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey