Guardiola will Man City und Juventus star

Die sieben Fälle von corona im Kosovo, dass alle von einer Stadt

Duket se ylli i Juventusit do të kalojë tek Manchester City.

Pep Guardiola dëshiron përforcime në mbrojtje, gjatë merkatos së verës.

Trajneri i Manchester City do të tentojë që të sigurojë një emër të ri për fazën e mbrojtjes.

Sipas raportimeve të ‘Calciomercato’, Guardiola dëshiron të afrojë në ‘Etihad’ mbrojtësin e Juventus, Leonardo Bonucci.

Spanjolli sheh hapësira në mbrojtje, dhe sipas tij, Bonucci do të mbulonte gjithçka.

Bonucci është pjesë e planeve të Juventus, dhe ka kontratë edhe katër vite me Juventus.

Man City do të ketë punë të vështirë që ta sigurojë kartonin e mbrojtësin e Italisë.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey