Botschafter Kosnett spricht über Dialog und Steuer

Ambasadori Kosnett ka folur për dialogun si dhe taksën. Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Philipp Kosnett

Wird geladen...

Medina leidet an einer schweren Krankheit, sie braucht Ihre Hilfe

Vogëlushja Medina ka nevojë për ndihmën tuaj. Medina Hasani, nga fshati Kçiq i Madh i Mitrovicës

Wird geladen...

Gaxherri spricht über die aktuellen Beziehungen des Kosovo mit Amerika

Besa Gaxherri ka folur për raportet e Kosovës me Amerikën. Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri sonte

Wird geladen...

Sobald getötet Familie, Polizisten gingen zu einem der Räumlichkeiten in Gjilan, Neue Details auftauchen

Po vazhdojnë të dalin detaje të reja rreth vrasjes në Gjilan. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë

Wird geladen...

Confessor nächste Person der Politik, zeigt, dass im Gespräch mit Valdeten Ehe

Po vazhdojnë rrëfime të ndryshme pas vrasjes së Gjilan. Teksa tregon për të afërmit e tij,…

Wird geladen...

Fillon bora e madhe në Kosovë, ‘zbardhet’ ky qytet i Kosovës

Ka filluar të bije borë në vendin tonë. Ky dimër do të mbahet mend si një

Wird geladen...

Diese waren Morde, die von der Kosovo-Polizei begangen wurden

Disa vrasje në Kosovë janë kryer nga policët. Janë disa raste kur zyrtarët policor të Kosovës,…

Wird geladen...

„Hat US verlorene Geduld mit dem Kosovo“

Latifi ka thënë se SHBA-së i ka humbur durimi me Kosovën. Filozofi Blerim Latifi ka thënë

Wird geladen...

Eine Woche Zusammenstoß zwischen VV und LDK

Duket se kanë filluar përplasjet mes VV-së dhe LDK-së. Tani kur kanë kaluar dy javë nga

Wird geladen...

Kurti in ernsthaften Schwierigkeiten mit Amerika, US-Beamte glauben, dass er gelogen

Duket se Albin Kurti është të telashe me Amerikën. Express ka mësuar nga burimet e veta

Wird geladen...

Der Postbote in Tetovo hat „gestohlen“ 5 Jahre Renten einer verstorbenen Frau

Një punonjës i Postës së Maqedonisë në Tetovë, nga fshati Vejcë, ka marrë pensionin e një

Wird geladen...

Grubi: Partitë tjera shqiptare dijnë vetëm të shkatërojnë dhe të përçajnë – VIDEO

Grubi në #ClickPlus: Partitë shqiptare duan ta rrënojnë BDI-në dhe të prishin gjithçka që kemi ndërtuar

Wird geladen...

Abdullah Hoti vjen me një paralajmërim, do të merren këto vendime

Abdullah Hoti sot ka bërë një paralajmërim. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se shkarkimi

Wird geladen...

Zbulohet se kush i fotografoi dy Thaçët në takimin që paten sot

Është zbuluar ‘fotografi’ i takimit Thaçi -Thaçi. Siç edhe shihet nga kjo fotografi, në sfond duket

Wird geladen...

Arrestohen tre persona në Prishtinë, aus diesem Grunde

Janë arrestuar tre persona në Prishtinë. Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, respektivisht njësiti për Hetime

Wird geladen...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey