Qeveria Hoti emëron drejtoreshë zyrtaren e LDK-së në Ibër Lepenc

Pasi shkarkoi bordin e Kurtit, Hoti emëron drejtoreshë zyrtaren e LDK’së në Ibër Lepenc. Hoti Regierung…

SMART PUBLISHER

BE-ja i dhuron Kosovës 30 Respirator, Zemaj këtë e quan ndihmë të madhe

BE i dhuron Kosovës 30 Respirator, Zemaj thotë se një ndihmë e tillë do të lehtësojë

SMART PUBLISHER

Flet i riu nga Gjilani për rrugën e vështirë deri te mposhtja e virusit

Gjilanasi rrëfen rrugën e vështirë deri te mposhtja e virusit: Kalova nëpër rrathët e ferrit. Veton

SMART PUBLISHER

Këto janë bordet e reja të emëruara nga Qeveria Hoti

Në mbledhjen e 19-të të qeverisë të kryesuar nga kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, wurden heruntergeladen…

SMART PUBLISHER

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës infektohet me koronavirus

Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19. Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës Driton Selmanaj, ka rezultuar pozitiv

SMART PUBLISHER

Ambasadori Italian: Ne kërkuam ndihmë nga ushtria për t’i varrosur viktimat, të mos vijë puna njësoj në Kosovë

Das Coronavirus verbreitet sich im Kosovo weiterhin rasant. Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nicola Orlando,…

SMART PUBLISHER

16 Patienten mit schwerem Coronavirus im Peja Hospital

Sie werden im Peja-Krankenhaus behandelt 57 Patienten mit COVID-19, 16 prej tyre në gjendje të

SMART PUBLISHER

Der Vater von Milaim Zekas Frau stirbt an Coronavirus

Vdes nga koronavirusi babai i gruas së Milaim Zekës. Përmes një postimi të bërë në rrjetin

SMART PUBLISHER

Bereiten, Ab morgen ändert sich das Wetter

Sot mot me diell, nesër shi, bubullimë dhe shkarkime rrufesh. Masat e ngrohta të ajrit të

SMART PUBLISHER

NIPHK-Sonderaufruf für ältere Menschen im Kosovo: Bleiben Sie zu Hause

IKSHPK ka një apel të veçantë për të moshuarit në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik,…

SMART PUBLISHER

Thaçi wählt die besten Worte, um seiner Mutter zu gratulieren 83 Geburtstag

Nëna e presidentit Thaçi sot mbushi plot 83 Jahr. Präsident des Kosovo, Hashim Thaçi ka uruar

SMART PUBLISHER

Policia ndalon 58 përsona për mosrespektim të masave

58 të ndaluar për mosrespektim të masave brenda 24 Stunden. Brenda 24 orëve Policia e Kosovës

SMART PUBLISHER

Prizrenasi organizoi dasëm në kohë pandemie, Die Polizei gibt Details

Organizoi dasëm në kohë pandemie, nisin hetimet ndaj prizrenasit. Një qytetar nga Prizreni kishte organizuar një

SMART PUBLISHER

Mjeku kosovar del pozitiv me Koronavirus, mesazhi do të emocionojë të gjithë

Mjeku kosovar del pozitiv me COVID: U kërkoj falje të gjithë atyre që u infektuan për

SMART PUBLISHER

Rast i rëndë: Pacientja me Covid e shtrirë në QKUK thotë se i shpërtheu bombola e oksigjenit dhe ka pësuar djegie në duar

Pacientja me Covid e shtrirë në QKUK thotë se i shpërtheu bombola e oksigjenit dhe ka

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey