Lajm i mire per gjithe emigrantet dhe pashaportat! Ndryshon ligji per te rinjte

SP MP, Ermonela Felja, ka prezantuar në Kuvend projektligjin për shtetësisë, ku ka bërë me

SMART PUBLISHER

Blerim Latifi: Sperren Sie den gesamten Status isoliert per 3 Monate, in denen der Teufel uns gefressen hat

Universitätsprofessoren, Blerim Latifi hat nach dem starken Anstieg des Coronavirus im Kosovo reagiert. Ai përmes

SMART PUBLISHER

Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra sagte zu mir: "Ich habe keine andere Wahl, als ihre Hand zu berühren.", Ich sagte ihm, er würde mich niemals berühren

Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra sagte zu mir: "Ich habe keine andere Wahl, als ihre Hand zu berühren.", i thashë s’ki

SMART PUBLISHER

Fahri Xharra "beleidigt" die Muslime, Milloshi hätte meine arabische Rasse im Kosovo auslöschen sollen

Fahri Xharra "beleidigt" die Muslime, Ishte dashur Milloshi mi zh’duk racën arabe në Kosovë Pak ka mbytur

SMART PUBLISHER

Obwohl er katholisch ist, Sie werden nicht glauben, was Noizy über den Bau der Großen Moschee sagt

Nuk do ta besoni se çka thotë Noizy për ndërtimin e Xhamisë Madhe Këngëtri i njohur

SMART PUBLISHER

Arbana Xharra: Ich würde lieber an Coronavirus sterben, als Erdogan um Hilfe zu bitten

Arbana Xharra: Ma përpara vdès nga Koronavirusi sesa të kërkoj ndihmë nga Erdogani Presidenti Hashim Thaçi

SMART PUBLISHER

Isa Mustafa hat über die Covid-19-Infektion gelogen: "Seine nahen Leute haben es mir gesagt"

Dje u dha lajmi se kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ishte shëruar suksesshëm

SMART PUBLISHER

Thaci wird voraussichtlich zurücktreten, Haradinaj und Mustafa im Rennen um den Posten des Präsidenten

Thaci wird voraussichtlich zurücktreten, Haradinaj dhe Mustafa në garë për postin e Presidentit Njohësi i çështjeve

SMART PUBLISHER

Ajeni normaler ju, Leute scannen Brot mit einem Kleiderbügel und Sie möchten die Moschee reparieren ...

Drilon Gashi: “Po ndërtojnë kisha e xhami milionshe që fukaraja të shkojë aty e të lutet

SMART PUBLISHER

Montenegrinischer Erzbischof: "Allah ist eins, Muhammad ist sein Gesandter “

Kryepeshkopi i kishes ORTODOKSE malazeze Mihailo thotë se “Allahu“ është një. Atij të gjithë i lutemi

SMART PUBLISHER

“Ule gishtin se ta fus në b…”, reagon përsëri Xhavit Ukaj, ja çka thotë për Vjosa Osmanin

Faton Peci – shef i kabinetit të kryeparlamentares Vjosa Osmani, ka thënë se deputeti Xhavit Ukaj

SMART PUBLISHER

Ganimetja e PDK-së: Vjosa është si ata pulat e kqija që e kan hangër drithin!

Në një emision televiziv, Musliu e ka quajtur “pulë të k eqe”, kryeparlamentaren Vjosa Osmani. es…

SMART PUBLISHER

Ishte mbajtur sekret, del videoja që shkencëtarët s’do donin të shihnit

Kjo video që po qarkullon në rrjet i ka lënë të gjithë të habitur. Kjo pasi

SMART PUBLISHER

Veç Shqiptarit i ban vaki edhe musliman edhe islamofob!

Të gjitha religjionet lindën në Lindjen e Mesme, edhe ‘Zoti’ i Perendimit ‘lindi’ në Lindje! Ka…

SMART PUBLISHER

Haradinaj- Hotit: o Avdullah pse nuk e pyete edhe ti Vuçiqin a din shqip?

Vorsitzender der AAK,Ramush Haradinaj, ka komentuar përgjigjen e Hotit në serbisht karshi kryeministrit serb, Aleksander Vuçiq.Haradinaj

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey