Learta ging mit Matin Kaffee trinken, Ihr Kleid bekam die ganze Aufmerksamkeit

Belkiz ia ka blerë djalit ҫorapet me logon e skuadrës së Milotit, kaq bukur po duket vogëlushi

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, schreibt ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dal për kafe dhe me vete e ka marr edhe djalin e saj.

Wie immer, Learta është veshur dhe rregulluar tejet bukur./ORAinfo /

Belkiz ia ka blerë djalit ҫorapet me logon e skuadrës së Milotit, kaq bukur po duket vogëlushi

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey