Debate me Mbretëreshën? Zbulohet fotoja që detyroi Harry dhe Meghan të lënë pallatin mbretëror

Duka dhe dukesha e Sussex tronditën botën kur njoftuan vendimin e tyre për të hequr dorë nga detyrat mbretërore.

Çifti e postoi deklaratën në Instagram, ku zbuluan dhe planet e tyre për të jetuar mes Britanisë dhe Amerikës së Veriut.

Por, mediat e huaja kanë aluduar se një foto mund të jetë bërë shkak për këtë vendim të tyre. Bëhet fjalë për fotografinë e Mbretëreshës së bashku me Princin e Uellsit, Dukën e Kembrixhit dhe princin 6-vjeçar George

Kjo foto është bërë në dhomën e fronit të Buckingham Palace më 18 dhjetor, kur Harry dhe Meghan ishin në Kanada.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey