Debati i ashpër mes Antonelës e Bigut, Granit Xhaka me një postim të papritur

Pas debatit me Antonelën, Granit Xhaka ka për t’i thënë diçka Big Mamës

Spektakli mbrëmë ka pasur debate të njëpasnjëshme.

Big Mama doli nga Big Brother VIP, si arsye e debatit të fort me Antonelën, debat ky i cili eksaloi edhe në ofendime, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, kishte shumë prej publikut, gjithashtu edhe fytyrave publike të cilat i jepnin të drejtë njerës nga banoret.

Futbollisti, Granit Xhaka ka publikuar një foto të Big Mamës në storien e tij në Instagram teksa e ka mbështetur.

“Respekt”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Lajminet ka raportuar mbrëmë ekskluzivisht për daljen e Big Mamës.

Fituesi i “Big Brother”, Vesel Kurtishaj në një intervistë ekskluzive ka treguar se ai me disa nga ish-banorët kanë vënë bast se eliminohet Big Mama mbrëmë dhe ashtu ndodhi.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey