Deklarohet publikisht, Linda Morina kërkon burrë që i ka vdek gruaja

Linda Morina kërkon burrë që i ka vdek gruaja

Linda Morina nuk ka nevojë për prezantim të gjatë, pasi të gjithë e njohin dhe e dinë se çfarë bënë.

Ajo, është një nga personazhet e pa parashikueshëm që përflitet në median rozë për të bëmat në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta dini, Linda Morina është e ende beqare, ani pse tashmë është as më pak e as më shumë se 45 vjeç.

Në një nga postimit e fundit, Linda Morina kërkon burrë vejan, pra që i ka vdek gruaja.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey