Del video/ Si u ekzekutua biznesmeni Kastriot Reçi, takoi një grua dhe puthi fëmijët

Sigurohet video ekskluzive të vrasjes së biznesmenit Kastriot Reçi, ngjarje e ndodhur paraditen e së martës, në orën 10:55 minuta në qendër të qytetit të Rrëshenit.

Siç shihet në pamje, biznesmeni 47-vjeçar zbret nga një makinë tip ‘Mercedes Benz’, dhe afrohet tek një grua e cila ka përdore një fëmijë të mitur. Teksa përshëndetet me gruan, të cilën e puth në faqe, Reçi nis të puthë dhe të gëzojë fëmijën.

Në këtë moment, ai është qëlluar me snajper vetëm një herë dhe menjëherë ka rënë përtokë. Plumbi që sipas grupit hetimor e ka kapur në zemër, ka ardhur nga një largësi prej 150-200 metra, nga kati i shtatë i një pallat. Në këtë kat, në banesën e Armando Gjinit, i njohur si Ushtari i Met Kananit, ndodhej vrasësi gjakftohtë.

I maskuar si grua, me paruke dhe fustan, ai e vëzhgoi për gati 5 orë lokal ‘Mirdita’ që shihni në këto pamje, në pronësi të biznesmenit, për të gjetur momentin e duhur për t’a vrarë./dosja.al

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey