Denigrojnë debatin banorët në Big Brother VIP, duke ngritur gishtat e mesit ndaj njëri-tjetrit

Banorët në Big Brother VIP denigrojnë debatin me gjeste fyese, duke ngritur gishtat e mesit ndaj njëri-tjetrit.

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, po zhvillohen dinamika të shumta.

Në mbrëmjen e së martës është zhvilluar një debat i fortë mes balerinit Ilir Shaqiri dhe këngëtares Semi Japuaj.

Krejt kjo nisi në bazë të një keqkuptimi që kjo e fundit ka krijuar ndaj Ilirit, duke u shprehur se disa veprime të tij i janë dukur si “shaka sek.suale”.

E deri sa tensionet janë ngritur nga ky debat, banorët kanë denigruar edhe në fyerje me gjeste të ulëta mes vete.

Në ekran janë transmetuar imazhe kur gjatë javës Semi dhe Iliri kanë drejtuar gishtat e mesit në drejtim të njëri-tjetrit.

E në debatin e së martës, me një gjest të tillë fyes u hodh edhe këngëtari Sabiani, duke drejtuar gishtat e mesit ndaj Ilir Shaqirit.

“Kush bën shaka të tillë me mua, mjerë ai. Kam ndjekur njerëz me makinë për këto shaka”, ka thënë Sabiani, duke shtuar se askush nuk mund të bëjë shaka të tilla si kjo.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey