Deputeti shqiptar plagos djalin e tij dhe një person në dasmë

Një deputet i partisë Bashkimi Demokratik për Integrim, BDI, nga Tetova thuhet se ka plagosur djalin e tij dhe një person tjeter.

Sipas burimeve të Gazetës Lajm, deputeti ka plagosur aksidentalisht me armë ndërsa rasti ka ndodhur në një dasmë

Informacioni ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia e Tetovës.

The post Deputeti shqiptar plagos djalin e tij dhe një person në dasmë appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147974
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit