Dëshpëron PSG me treshen Messi-Neymar-Mbappe, barazon më Club Brugge

Skuadra e PSG ka dëshpëruar tifozët e saj pas barazimit në udhëtim ndaj Club Brugge, me rezultat 1-1.

Parisienët startuan për herë të parë në sulm me treshen e madhe Messi, Neymar dhe Mbappe, por as këta të tre nuk arritën t’i sjellin fitoren skuadrës së tyre.

Golin për PSG e shënoi Ander Herrera në minutën e 15, ndërsa për Brugge Vanaken në minutën e 27.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey