Dështon transferimi i yllit të madh te Milan

Roma -Juventus, befasi në formacionet zyrtare

Jean-Clair Todibo do t’i bashkohet Schalke me hua për pjesën tjetër të sezonit, thotë Westdeutsche Allgemeine Zeitung.

Mbrojtësi 20-vjeçar u kërkua nga disa ekipe, duke përfshirë Milanin,Southampton, Monaco, Bayer Leverkusen dhe Hertha Berlin,përcjell ORAinfo.

Roma -Juventus, befasi në formacionet zyrtare

Por pala Gelsenkirchen pothuajse e ka nënshkruar marrëveshjen, pasi vetëm detajet e vogla duhet të zgjidhen me palën Katalanase./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey