Dhunohet i moshuari në Memaliaj, grabitësit marrin paratë dhe ia mbathin

Një grabitje me dhunë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Memaliaj, ku dy persona ende të paidentifikuar, i kanë marrë një sasi parash një të moshuari.

Memaliaj/Informacion paraprak

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në fshatin Memaliaj, dy persona ende të pa indetifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit H.R, 87 vjeç, ku kanë vjedhur me dhunë një sasi lekësh.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor, ku vijojnë veprimet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey