Dhurata që mori ja humbi mendjen, Andrra publikon foto në pizhame në ditëlindjen e saj

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve. Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra sot po e feston ditëlindjen. E për këtë ditë të veçantë ajo ka marrë një dhuratë të bukur nga burri i saj, Sinani.

Ka qenë një buqetë e madhe me trëndafila që Andrra ka pranuar për ditëlindje.

E këtë dhurata ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ndërsa ajo qe bie në sy është se Andrra shfaqet në pizhame. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey