“Dhuromi edhe një palë sy ta shoh”, kaq shumë e ka zbukuruar lindja e djalit të dytë Tunën

Tuna Sejdiu, është njëra nga artistet më të përfolura aktualisht.

Lidhja dhe ndarja me burrin e saj, Patris Berisha, ka qenë gjithmonë në fokus të mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Tani, duket se dyshja është ribashkuar së bashku dhe po kalojnë pushimet si një familje e lumtur.

Tuna, tetë muaj më parë solli në jetë djalin e saj të dytë Zen, duke i bërë edhe një vëlla djali të madh Tianit.

Por, duket se shtatzënia e dytë veç sa e ka zbukuruar Tunën. Kjo foto më poshtë dëshmon se Tuna çdo ditë po duket më e re dhe në top formë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey