Digjet një veturë në rrugën Bellanoc-Stançiq

Para pak minutash në rrugën Bellanoc-Stançiq në lokalitetin Izvor, është djegur një makinë. Zjarrfikësit menjëherë pas sinjalizimit mbërritën në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit duke mos e lejuar në këtë mënyrë përhapjen e tij në ambientin përreth. Nuk raportohet për viktima, por vetëm dëme materiale të veturës në fjalë.Tv21

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey