Disa të akuzuar në izolim, “Titanik” shtyhet për më 14 prill

Tri seancat e ardhshme të rastit gjyqësor “Titanik” nuk do të mbahen, për shkak se një pjesë e të akuzuarve janë në izolim.

Siç njoftojnë nga Gjykata Penale – Shkup, seanca do të mbahet më 14 prill.

“E informojmë publikun, se seanca e caktuar për më 05, 09 dhe 12 prill 2021, shtyhen për shkak të izolimit të disa të akuzuarve. Seanca e radhës do të mbahet më 14 prill”, njoftuan nga Gjykata Penale./TV21

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey