Dj PM “shkrihet” pas Sarës, e bën këtë gjest të bukur për të

Sarah Berisha dhe DJ PM janë çifti më i përfolur aktualisht.

Ata lidhjen dhe njërin tjetrin e gjetën në Big Brother Vip, emision ky që bëri bujë shumë të madhe, shkruan ORAinfo.

Ishte DJ PM ai që shprehi dashurinë dhe pëlqimin për blogeren e njohur, derisa çifti më në fund pranuan të i jepnin një shans njëri-tjetrit.

Tani, lidhja e tyre po funksion mirë edhe jashtë shtëpisë së famshme, derisa një foto po qarkullon në rrjet, ku shihet se PM ia ka dhuruar një buqetë lulesh shumë të bukura të dashurës së saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey