Djalë apo vajzë, Elita jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës qe po e pret!

Ylli i Liverpool lë prapa Ronaldon

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Ylli i Liverpool lë prapa Ronaldon

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, ata kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Çifti do të bëhet edhe me një vajzë./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey