Djali i saj mbush 4 muaj, Tuna poston foton më të ëmbël të djalit të saj

Tuna po jeton ditët më të bukura në jetën e saj.

Para 4 muajsh Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë.

Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi se u bekua sërish me një djalë, që e ka quajtur Zen.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna në postimin e saj.

Ditën e djeshme, vogëlushi po rritet dita ditës nuk kanë si të mungonin disa foto mjaft të ëmbla nga Tuna. Ajo ka ndarë një galeri për Zenin dhe ka shkruar:

“Faqe topolaku është 4 muajsh dhe nuk i rezistoj dot”

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey