“Do të bëhet mirë bre vallahin” – Labi takohet me Haradinajn, i thur fjalë të mëdha

Deputeti Labinot Tahiri, është takuar sot me kryeministrin në largim, Ramush Haradinajn.

Labi përmes Facebook ka treguar për takimin dhe ka thënë se Haradinaj është njeri i hekurt e i panënshtruar.

Do behet mirë bree vallahin”, ka shkruar Tahiri.

Kujtojmë që Ramush Haradinaj e kishte dekoruar me medaljen e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, për kontributin e tij për qytetarët e Kosovës./Insajderi.com/

The post “Do të bëhet mirë bre vallahin” – Labi takohet me Haradinajn, i thur fjalë të mëdha appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147999
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit