Do të shkriheni së qeshuri, kështu e grimon Ajka Xhensilën

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku për ndjekësit e saj tregon shumë nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo.

E pjesë e rëndësishme e jetës së saj është vajza e saj Ajka. Ajo tashmë është rritur dhe është bërë si shoqe për Xhensilën.

Madje, ajo ka nisur që ti përdorë edhe make-up e nënës së saj. Shikoni se si ka grimuar Ajka Xhensilën./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey