“Do të të vrasim”, Ana Kauri zbulon kërcënimet që ka marrë në rrjetet sociale

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ishte ditën e sotme e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku po flitej në lidhje me kërcënimet.

Ajo është rrëfyer për herë të parë pa dorashka, duke treguar çfarë i ka ndodhur gjatë kohës që ishte në “Për’puthen”.

Gjatë bisedës në studio, Ana vendosi që të tregonte se ka marrë kërcënime nga më të ndryshmet.

“Kanë qenë kërcënime në “Instagram” të tipit pse bën ti kështu, të njohim shumë mirë se kush je ti, ti je ndryshe, nuk je ky njeri që hiqesh, ne do të demaskojmë, do të nxjerrim foto, do të të vrasim, do të të presim…”, tha Kauri.

Kjo e fundit vendosi vetë që të linte programin “Për’puthen”, duke thënë se kishte marrë zhgënjime të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit dhe se nuk gjente veten me asnjërin prej tyre.

Gjithashtu puntatën e fundit ku ajo ishte pjesë, u përball me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refuzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’puthen”.

Ana i tregoi konkurrentit se kishte frikë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgënjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime. Madje ajo i kërkoj djalit në fjalë që të dilnin bashkë nga programi, por Riniani e refuzoi duke i thënë se nuk e besonte.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey