Do t’u kënaq zemrën, kështu dukej Beniada në fëmijëri

Kështu dukej Beniada në fëmijëri.

Njëra nga ish banoret e “BBV”, e cila është shumë e pëlqyer nga publiku edhe pas përfundimit të këtij reality-show, është, Beniada.
Ajo vazhdon e merr vëmendje të madhe me postimet që bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.

Së fundi ajo është shfaqur nostalgjike, teksa ka postuar foto nga fëmijëria e saj.

Beniada ka postuar një foto me babain dhe qenin e saj shumë vite më parë.

“Njeriu më i mrekullueshëm që njoh”, ka shkruar modelja krah fotos.

Ndryshe, ajo është duke u marrë me fushën e modelingut dhe televizionit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey