Doktori i njohur do të jetë bartës liste i Lëvizjes BESA në Çair

Ditë më parë në kuvendin themelues të Lëvizjes Besa-Çair, me unanimitet votash për bartës liste në zgjedhjet lokale të 17 tetorit, u votua dr.Ridvan Bajrami.

Ridvan Bajrami është specialist kirurg, si dhe drejtor në klinikën e Toksikologjisë.
Poashtu dr.Bajrami ka qenë ish ushtari i UÇK-së, në luftën e v.2001, gjithashtu shok i komandantit, Harun Aliu.

Lëvizja Besa ka paralajmëruar që në këto zgjedhje lokale do të garoj e vetme, me kandidatura serioze, duke nxjerr në front lidershipin e partisë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey