Don Xhoni feston me armë, çfarë i ndodhi atij?

Ai ka festuar pas përfundimit të projektit të ri

Artisti kosovar Don Xhoni, ka festuar në mënyrë interesante për projektin e ri.

Reperi Don Xhoni ka nisur punën për projektet e reja muzikore, të cilat priten të publikohet këtë mua.

Me anë të një postimi në rrjetin Social “Instagram”, ai ka bërë të ditur se ka përfunduar xhirimet këngës “Mafia”.

Sa i përket projektit të ri pritet të dal me 8 prill, por nuk ka dhënë më shumë detaje për të.

Ajo që mori vëmendjen është mënyra se si ai festoi për këtë këngë, duke marrë armën në dorë dhe po gjuante me të.

https://orainfo.net/wp-content/uploads/2021/04/video-1617288501.mp4

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey