Don Xhoni i dhuron vetes vilën luksoze për ditëlindje

Reperi i njohur shqiptarë Don Xhoni festoi ditëlindjen e tij të 22-të, ndërsa ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen është dhurata që i bëri vetes.

Ai vendosi t’i dhurojë vetes një vilë në Kosovë. Me një postim në InstaStory ai treguar pamjet e shtëpisë së re dhe aktin noterial të pronës.

Reperi gjithashtu njoftoi edhe për surprizat që do të këtë ky vit, duke na treguar se projekte të reja do të vijnë nga ai.

“Dhurata vetit për ditëlindje, vilë në pandemi. Elhamdulilah vetëm Zotit t’madh dhe krej juve për krejt këtë dashni e support prej ditës së parë. Vazhdojmë 2022 me super surpriza që janë tu ardhë këtë vit”, shkruan Don Xhon në postimin e tij.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey