Donaldi a iu drejtua Borës? Ky është kuptimi i shenjës së tij

Donaldi shpjegon kuptimin e shenjës së tij, a iu drejtua Borës?

Ai ka shpjeguar gjestet e bëra të cilat u komentuan kohët e fundit.

Ndërkohë, mbrëmë, moderatorja, Arbana Osmani ka pyetur Donaldin në puntatën live teksa ai kishte një përgjigjje, shkruan lajmi.net.

Donaldi tha se të gjitha spekulimet për mesazhe drejtuar një personi e që në rrjete sociale aludohej se i drejtohet, moderatores Bora Zemanit nuk janë të vërteta.

“Tani po e kuptoj përmasat që ka marrë ky format, unë jam adhurues i filmave ‘Marvel’ dhe ‘Spiderman’ është personazh shumë i dashur për mua”, tha ai.

Ndryshe, Donaldi ka diskuar mbrëmë edhe për raportin me Beatrixën ku këto ditë u dyshua se raporti i tyre është ftohur.

Çifti thanë se nuk është e vërtetë, ata vazhdojnë ta pëlqejnë njëri-tjetrin.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey