Donaldi bën veprimin e papritur ndaj Semit pas fjalëve që ajo tha për të

Donaldi i është kthyer në të njëjtën mënyrë Semi Jaupajt, shoqes së ngushtë të ish të dashurës së tij, Bora Zemanit.

Ishte Semi ajo që e para ia heqi follow’in pas puthjeve dhe përqafimeve që ai shkëmbeu me këngëtaren Beatrix Ramosajt.

Në të njejtën mënyrë ka vepruar edhe Donaldi. As Donaldi nuk e ndjek më Semin në Instagram.

Follow’in asaj ia ka hequr vëllai i tij, Romeo, i cili ia menaxhon llogarinë që nga hyrja e tij në Big Brother VIP.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey