Donaldi do t’i bie pishman përjetë kur t’i shoh këto foto të Borës

A është Bora Zemani moderatoja e cila vishet më së bukuri.

Bora Zemani shpeshherë merr vëmendjen për paraqitjet e saj, të cilat nganjëherë kanë shifra marramendëse.

Bukuroshja gëzon linja trupore përfekte, çka e bënë të duket bukur gjithmonë e të bjerë në sy, shkruan”Kosovarja”

Këto janë disa nga paraqitjet e Borës, ku ajo duket e mrekullueshme.

Ajo ndër të tjera, para pak kohësh pati një ndërhyrje mirëpo prap se prap duket mirë dhe në formë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey