Donaldi i ka dedikuar këngë dashurisë me Bora Zemanin

Teksa ndodhen në oborr, Donaldi ka zgjedhur të flasë për Fifin dhe Kledin për romancën e shumë përfolur me që ai ka pasur me moderatoren Bora Zemanin.

Ai tregoi se ajo ka qenë femra që ka dashur më shumë në jetë dhe se e ndarja ka ardhur si pasojë e karaktereve të njëjtë mes tyre.

Gjatë rrëfimit të tij, ai tregoi se si përfundimi i marrëdhënies së tyre ka ardhur me shumë debate.

Për gjithë situatën e përjetuar ai u shpreh se ka shkruar dhe një këngë që sapo është publikuar.

‘këngën që sapo është publikuar ja kam dedikuar asaj. Uroj ta dëgjoni edhe ju shumë shpejt”,- tha Donaldi.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey