Donaldi i kërkoi ribashkim, Bora nuk vonon, kthen përgjigje

Ata janë çifti më i përfolur i momentit.

Bora Zemani ka reaguar për herë të parë publikisht pasi Donaldi bëri me dije se është penduar dhe se do të rikthehet me të.

Moderatorja ka bërë një status të gjatë ku sqaron cdo gjë rreth thashethemeve që kanë qarkulluar në rrjet për të dhe Donaldin.

Moderatorja shqiptare më në zë, ka kërkuar që të ndalen lajmet e pavërteta, pasi sipas saj është bërë e tepërt të komentohet secilën ditë.

Bora gjithashtu ka folur rreth lajmeve se ajo dhe Donaldi po përgatisin një projekt muzikor bashkë.

Sipas saj kjo nuk është e vërtetë dhe se e gjithë e vërteta është kërkim falja dhe dedikimet përmes këngëve.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey