Donaldi ndërrohet me vëllain e tij, Romeon, ky është reagimi epik i banorëve

Pas surprizës së madhe të Donaldit dhe Romeos, dy vëllezërit kanë ndërruar veshjet mes tyre.

Në një moment Arbana i thotë të futet në sallon tek banorët, por që në fakt nuk e dalloi asnjëri.

Ai ulet pranë Beatrixës e cila i thotë më trego çfarë ndodhi në dhomën e rrëfimit, e mos më fut tmerrin.

Por nuk vonon shumë dhe Einxhel është ajo e cila i thotë se ky nuk është Donaldi derisa banorët shpërthejnë në të qeshura.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey