Donaldi nuk i ndahet Borës, ky është sinjali i fundit nga ai

Donaldi i dërgon sërish një tjetër sinjal Borës.

Donaldi dhe Bora janë personazhet më të komentuara për publikun.

Ata vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, ku çdo veprim i secilit prej tyre shihet si reagim, ngacmimin apo mesazh për tjetrin.

Këto ditë janë publikuar shumë lajme që thuhet për një ribashkim të mundshëm mes Donaldit dhe Borës.

E së fundmi, Donaldi ka bërë like një postim ku shihet Bora Zemani duke moderuar emisionin e saj, i cili është bërë share nga miku i tij, Agron Llakaj.

Mbetët të shihet se a do ketë ndonjë reagim tjetër nga të dy palët.

Kujtojmë se pak ditë më parë Donaldi nxorri dhe këngën e parë solo kushtuar pikërisht Borës, e titulluar “Nuk je”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey