Donaldi thyen heshtjen dhe flet për Borën: Nuk e di se pse e pashë veten me atë

Donaldi për Borën: Nuk e di se pse e pashë veten me atë.

Ai vazhdimisht po ndryshon qëndrim karshi ish-partneres.

Donald Veshaj ka befasuar me deklaratën për moderatoren Bora Zemani, shkruan lajmi.net.

Teksa ka qenë duke biseduar me Meridianin, Donaldi ka bërë një deklaratë të fortë e cila lidhet ngushtë me Borën.

“Për historinë që kam patur, kur kam marrë vesh historitë që ka patur kam thënë waw, nuk e di pse e pashë veten me atë”, tha Donaldi.

Ndryshe, Bora Zemani i ka kthyer edhe varësen, mbase edhe ka përfunduar gjithçka mes tyre.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey